Fotoğraf, Ruhr Tourismus çalışanlarının tuttuğu Ruhr bölgesi motifli simgeleri gösteriyor

Ruhr Tourismus GmbH ekibi

yönetim

Axel Bierman
yönetim
+49 208 89959112
Thorsten Kroeger
yönetim
+49 208 89959118
Susan Versteegen
Yönetim Asistanı
+49 208 89959118
s.versteegen@ruhr-tourismus.de

Kurumsal strateji ve iletişim

Henning Deuter
kurumsal Strateji
+49 208 89959147
h.deuter@ruhr-tourismus.de
Alexandra Hagenguth
Kurumsal İletişim
+49 208 89959111
a.hagenguth@ruhr-tourismus.de

Pazarlama

Janine Borgardt
Bölüm Başkanı
+49 208 89959161
j.borgardt@ruhr-tourismus.de
Christine Lepping
destinasyon pazarlaması
+49 208 89959132
c.lepping@ruhr-tourismus.de

Basın ve halkla ilişkiler

Çevrimiçi pazarlama

Katalina Mracsek
Ruhr bölgem ve radrevier.ruhr
+49 208 89959154
k.mracsek@ruhr-tourismus.de
Verena Minke
Ruhr bölgem ve WelcomeCard.Ruhr
+49 208 89959153
v.minke@ruhr-tourismus.de

RUHR.TOPCARD & Hoş GeldinizCard.Ruhr & RuhrKultur.Card

martin holtz
RUHR.TOPCARD ve Hoş GeldinizCard.Ruhr
+49 208 89959162
m.holtz@ruhr-tourismus.de
Catherine Wiemken
Destinasyon ve ürün pazarlaması RUHR.TOPCARD
+49 208 89959136
k.wiemken@ruhr-tourismus.de

Aktiv

Christopher Lottritz
Bölüm Başkanı
+49 208 89959170
c.lottritz@ruhr-tourismus.de
Jochen Schlütius
bisiklet alanı.ruhr
+49 208 89959171
j.schlutius@ruhr-tourismus.de
Pia Zimmerman
RuhrtalRadweg ve Römer-Lippe-Rota
+49 208 89959172
p.zimmermann@ruhr-tourismus.de
Sandra Wolfson
RuhrtalRadweg ve Römer-Lippe-Rota
+49 208 89959174
s.wolfson@ruhr-tourismus.de
Pascal Toennissen
Römer-Lippe-Route Dijital
+49 208 89959173
p.toennissen@ruhr-tourismus.de

Etkinlikler

sebastian ek
Etkinlik Başkanı
+49 208 89959130
s.eck@ruhr-tourismus.de
Michelle Baumgardt
ekstra vardiya
+ 49 208 89959138
m.baumgardt@ruhr-tourismus.de
Leonie Kowalski
İçme Salonları Günü ve ExtraShift
+49 208 89959134
l.kowalski@ruhr-tourismus.de

Kültür ve Endüstri Kültürü

Nicole Trittschack
Bölüm Başkanı
+49 208 89959150
n.trittschack@ruhr-tourismus.de
Andrew garson
Endüstriyel Kültür ve RuhrCulture.Card
+49 208 89959142
a.kellner@ruhr-tourismus.de
Müjde Solucan
Kültür

m.wormit@ruhr-tourismus.de

B2B Satışlar ve Uluslararası Pazarlar

Dijital model hedefi NRW

Stephen Reichwein
Proje Yönetimi
+49 208 89959145
s.reichwein@ruhr-tourismus.de
sarah schleier
proje yönetimi
+49 208 89959169
s.schleier@ruhr-tourismus.de

REACT AB

Annika Angelstorf
destinasyon pazarlaması
+49 208 89959167
a.angelstorf@ruhr-tourismus.de

Grup gezileri ve ticaret fuarları

Personel ve Merkezi Hizmetler

Finans yönetimi

Veri koruma koordinasyonu ve teknolojisi