De foto toont iconen met Ruhrgebiedmotieven die medewerkers van Ruhr Tourismus omhoog houden

Ruhr Tourismus GmbH-team

Beheer

Axel Bierman
Beheer
+49 208 89959112
Thorsten Kroeger
Beheer
+49 208 89959118
Susan Versteegen
Assistent van het management
+49 208 89959118
s.versteegen@ruhr-tourismus.de

Bedrijfsstrategie & communicatie

Henning Deuter
bedrijfsstrategie
+49 208 89959147
h.deuter@ruhr-tourismus.de
Jan Pass
Bedrijfscommunicatie
+49 208 89959168
j.pass@ruhr-tourismus.de

Marketing

Janine Borgardt
afdelingshoofd
+49 208 89959161
j.borgardt@ruhr-tourismus.de
Christine Lepping
bestemmingsmarketing
+49 208 89959132
c.lepping@ruhr-tourismus.de

online marketing

Katalina Mracsek
Mijn Ruhrgebied & radrevier.ruhr
+49 208 89959154
k.mracsek@ruhr-tourismus.de
Verena Minke
Mijn Ruhrgebied & WelcomeCard.Ruhr
+49 208 89959153
v.minke@ruhr-tourismus.de

RUHR.TOPCARD & WelcomeCard.Ruhr & RuhrKultur.Card

Martin Holtz
RUHR.TOPCARD & WelcomeCard.Ruhr
+49 208 89959162
m.holtz@ruhr-tourismus.de
Catherine Wiemken
Bestemming & productmarketing RUHR.TOPCARD
+49 208 89959136
k.wiemken@ruhr-tourismus.de
Christina Tendick
Technologie RUHR.TOPCARD
+49 208 89959160
c.tendick@ruhr-tourismus.de

actief

Christopher Lottritz
afdelingshoofd
+49 208 89959170
c.lottritz@ruhr-tourismus.de
Jochen Schlutius
fietsgebied.ruhr
+49 208 89959171
j.schlutius@ruhr-tourismus.de
Pia Zimmerman
RuhrtalRadweg & Römer-Lippe-Route
+49 208 89959172
p.zimmermann@ruhr-tourismus.de
Sandra Wolfson
RuhrtalRadweg & Römer-Lippe-Route
+49 208 89959174
s.wolfson@ruhr-tourismus.de
Pascal Toennissen
Römer-Lippe-Route Digitaal
+49 208 89959173
p.toennissen@ruhr-tourismus.de

Event

Sebastian Eck
Hoofd Evenementen
+49 208 89959130
s.eck@ruhr-tourismus.de
Leonie Kowalski
Dag van de Drinkzalen & ExtraShift
+49 208 89959134
l.kowalski@ruhr-tourismus.de
Astrid Sieper
!Sing - Day of Song & Day of Pump Rooms
+ 49 208 89959166
a.sieper@ruhr-tourismus.de

Cultuur en industriële cultuur

Nicole Trittschack
afdelingshoofd
+49 208 89959150
n.trittschack@ruhr-tourismus.de
Alessandra Carpentiere
Industriële cultuur & RuhrCulture.Card
+49 208 89959142
a.carpentiere@ruhr-tourismus.de
Arne Storm
Cultuur & FLOW.NRW | stedelijk
+49 208 89959148
a.storm@ruhr-tourismus.de
Müjde Wormit
Cultuur

m.wormit@ruhr-tourismus.de

B2B-verkoop en internationale markten

Digitale modelbestemming NRW

Stephen Reichwein
project management
+49 208 89959145
s.reichwein@ruhr-tourismus.de
Sarah Schleier
Project Management
+49 208 89959169
s.schleier@ruhr-tourismus.de
Marina Biermann
Data Management
+49 208 89959164
m.biermann@ruhr-tourismus.de

REACT EU

Annika Angelstorf
bestemmingsmarketing
+49 208 89959167
a.angelstorf@ruhr-tourismus.de
Doreen Scholz
Actief & Cultuur
+49 208 89959144
d.scholz@ruhr-tourismus.de

Groepsreizen & beurzen

Personeel & Centrale Diensten

Finanzmanagement

Corinna Nolde
afdelingshoofd
+49 208 89959113
c.nolde@ruhr-tourismus.de
Anne Jacobs
Overheidsopdrachten en financiering
+49 208 89959143
a.jacobs@ruhr-tourismus.de

Coördinatie en technologie gegevensbescherming